GRAVIRUOTOS KRIKŠTYNŲ DOVANOS

 

Kdovanos_krikstynos

"PSK" Serija

Kodas Išmatavimai Kaina
PSK15V 15.5x9.5x1cm 45.0Eur
PSK20V 20x14x1cm 60.0Eur
     
PSK15H 9.5x15.5x1cm 45.0Eur
PSK20H 14x20X1cm 60.0Eur
     

 

 

 

 

 

 

 Graviruojant tik tekstą, taikoma 15 proc. nuolaida.

 

Pastabos:  Kaina nurodyta su maketavimo ir gamybos darbais.

Stiklas komplektuojamas su kartoninė dėžutė.

 

 

Graviruoti Stiklo Rėmeliai iš Glassgo.lt: Išsaugos Šeimos Atsiminimus Amžinai

 

Šeimos akimirkos yra neįkainojamos, o Glassgo.lt siūlo puikų būdą šias akimirkas įamžinti – stiklo rėmelius su asmeniniu graviravimu. Nuo šeimos portretų iki vestuvių akimirkų, pirmųjų vaiko gyvenimo metų nuotraukų ar kitų brangių momentų – kiekviena nuotrauka gali būti išgraviruota į aukštos kokybės stiklo rėmelį, kuris taps ne tik namų puošmena, bet ir šiltu šeimos istorijos priminimu.

Asmeniniai Momentai, Amžinai Įrėminti Stikle

 

Glassgo.lt stiklo rėmeliai yra ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir funkcionalūs, suteikiantys galimybę išsirinkti rėmelių dizainą, kuris atitiktų jūsų individualų stilių ir poreikius. Įgraviruotas tekstas ar nuotraukos stikle yra atlikta naudojant pažangias graviravimo technologijas, kurios garantuoja nuotraukų aiškumą ir ilgaamžiškumą.

 

Neprilygstamas Dizainas ir Kokybė

 

Kiekvienas Glassgo.lt rėmelis yra pagamintas su ypatingu dėmesiu detalėms, nuo šlifavimo iki graviravimo. Nerūdijančio plieno kojelės ne tik pabrėžia modernų dizainą, bet ir užtikrina rėmelio stabilumą ir ilgaamžiškumą. Tai idealus pasirinkimas norint įamžinti vestuvių dienos šventę, vaiko pirmuosius metus ar kitą svarbų šeimos įvykį.

 

Unikali Dovana Brangiausioms Šeimos Akimirkoms

 

Ar ieškote dovanos, kuri kalbėtų už jus? Glassgo.lt stiklo rėmelis su graviravimu yra tobulas pasirinkimas. Tai dovanos idėja, kuri ne tik išsiskiria iš eilės, bet ir yra sukūrusi pridėtinę vertę – galimybę išsaugoti šeimos atminimus ne tik širdyse, bet ir elegantiškoje stiklo rėmelyje.

 

Tavo Gyvenimo Istorija, Įrėminta Meistriškumo

 

Atraskite Glassgo.lt ir leiskite mums padėti sukurti tai, kas yra daugiau nei rėmelis – tai jūsų gyvenimo istorijos dalis, įrėminta meistriškumo. Kiekvienas rėmelis su graviravimu yra mūsų įsipareigojimas jūsų šeimos vertybėms ir jūsų brangiems momentams.

Įpakavimas

 Dovanų dėžutės, kuriose įpakuojami gaminiai. Dėžučių išorė juoda, o  vidus tamsiai mėlynos spalvos 

 

Kiekvienas  gaminys yra atidžiai įpakuotas į prabangią juodos spalvos dovanų

dėžutę, kuri ne tik apsaugo vertingą turinį, bet ir suteikia iškilmingumo akcentą.

Viduje, švelnus aksominis pamušalas ne tik saugo stiklinę širdį nuo įbrėžimų, bet ir prideda papildomo prabangos pojūčio.

Toks įpakavimas užtikrina, kad dovanos įteikimas būtų ne tik elegantiškas, bet ir paliktų ilgalaikį įspūdį dovanos gavėjui.

 

 

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

+37067923646

Loading...
Loading...