Užsakytos prekės gali būti siunčiamos Lietuvos paštu. Registruotą siuntą (prekes) gausite per 2-4 darbo dienas.  Lietuvos paštu prekes gausite tiek į atokiausius Lietuvos kaimelius, tiek į užsienį.

Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristato nuo vienos iki penkių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos. 95% siuntų pristatomos per 2-3 darbo dienas. Prekės galima atsiimti darbo dienomis.

Pagal jūsų nurodytą pašto kodą bus išsiustas siuntinis. Pašto kodą galima patikslinti čia: pašto kodų ir adresų paieška.

Kelių dienų bėgyje gausite pranešimo lapelį (iš pašo), kad Jūsų siuntinis pašte ir galite jį atsiimti. Pateikus pašto darbuotojui  pranešimo lapelį gausite užsakytą siuntinį.

Visiems pašto siuntiniams suteikiamas specialus brūkšninio kodo numeris, kuris leidžia fiksuoti siuntinį kiekviename siuntimo etape. Atsiimdamas pašto siuntinį, gavėjas turi pasirašyti.

 

 

Сохранить


Pervežimui priimamos siuntos , sudarytos iš vieno ar kelių paketų, ribojant vieno paketo svorį iki 15 kg. Paketo dydis gali būti ne didesnis kaip 100 x 50 x 30 cm arba jei bendra dydžių suma nedidesnė kaip 180 cm.

Ant siuntos privalo būti užrašyta: gavėjo – miestas, vardas, pavardė, kontaktinis telefonas;

Gautos iš kitų terminalų siuntos atiduodamos tiktai adresatui arba asmeniui, turinčiam adresato pasirašytą raštišką įgaliojimą. Įmonėms skirtos siuntos atiduodamos tik asmenims, turintiems galiojantį įmonės darbuotojo pažymėjimą arba įmonės suteiktą įgaliojimą.

Atsiimant siuntą būtina pateiktį asmenybę patvirtinantį dokumentą, kurio duomenys įrašomi į siuntos gavimo dokumentą. Klientui nesutikus įrašyti asmens kodo, įrašomas pateikto asmens dokumento numeris ir serija.

Į terminalą atvežtos siuntos nemokamai saugomos vieną kalendorinę dieną, įskaitant ir šventines dienas. Už kiekvieną kitą kalendorinę dieną, saugant siuntą, imamas 0.29 eur mokestis.

Neatsiimtos siuntos terminale saugomos 20 dienų. Vėliau siuntos grąžinamos į siuntėjo stotį.

Siunta, kuri buvo vežama į tarpinį miestą, neturintį siuntų skyriaus  ir nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą. Siuntėjui pinigai už pervežimą nėra grąžinami, o pakartotinis pervežimas atliekamas tiktai iš naujo apmokėjus pagal nustatytą tarifą (neatsiimus siuntos iš autobuso pakartotinai moka pirkėjas).

 

 

LP EXPRESS terminalų vietos galite pažiūrėti čia

 

 Kaip atsiimti siuntą per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą?

 

  • Apie gautą siuntą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada ir kuriame terminale galite atsiimti siuntą.

 

Svarbu! Siuntą atsiimsite terminalo ekrane paeiliui suvedę du PIN kodus, kurie nurodyti pranešime apie į terminalą gautą siuntą.

 

1. Gaukite informaciją

  2. Nuvykite prie terminalo 3. Patvirtinkite kodais 4. Pasiimkite siuntą
 
  1. Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu
  2. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas
  • Atvykite Jums patogiu laiku - LP EXPRESS dirba 24 val. per parą
  • LP EXPRESS terminalai yra Jums patogiose vietose
  1. Palieskite terminalo ekraną
  2. Ekrane pasirinkite Atsiimti siuntą
  3. Suveskite abu gautuosius PIN kodus
  1. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą
  2. Nepamirškite uždaryti durelių

 

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Pokategorės

Loading...
Loading...