3D GRAVIRUOTA STIKLO ŠIRDELĖ SU DEIMANTINIAIS KRAŠTAIS 

 

Deimantiniais kraštais skaidri stiklinė širdis su graviravimu ant juodo fono atspindinti šviesą

 

Kodas Įšmatavimai Kaina
HSD 80x70x35mm 43.00 Eur

 

Stiklo Širdelės Žavesys: Prabangos Ir Individualumo Sankirta

 

Glassgo siūlo neeilinį stiklo širdies akcentą, kuris papildo namų erdvę ne tik estetiškai, bet ir emociškai.

Ši stiklo širdis, puošta deimantinėmis briaunomis, viršija paprasto dekoratyvinio elemento ribas, transformuodamasi į simbolį, kuriame susipina meistriškumas ir aukšta kokybė.

 

Prabangi Namų Interjero Detalė

 

Kiekviena Glassgo širdis yra tikras prabangos ir aukščiausio amato meistriškumo įkūnijimas.

Subtilūs deimantinės formos kraštai sugauna ir atspindi šviesą, suteikdami hipnotizuojantį efektą ir kuriantys nepakartojamą atmosferą aplinkoje.

 stikline_sirdele

 

Individualus Menas Ir Asmeninė Reikšmė

 

Šios širdies unikalumas glūdi galimybėje įgraviruoti asmeninę žinutę, pavertus ją ne tik estetiniu, bet ir sentimentalios vertės objektu.

Pažangios graviravimo technologijos leidžia kiekvienai širdžiai tapti individualios istorijos dalimi, nešančia asmeninius prisiminimus ir akimirkas.

 

Amato Meistriškumo Įrodymas

 

Dailininkų rankomis tobulinami širdies kraštai atspindi Glassgo įsipareigojimą kokybei.

Kompaktiški širdies išmatavimai – 80x70x35 mm – užtikrina lengvą įsiliejimą į įvairius interjero stilius, o taip pat pabrėžia jos universalumą kaip dovanos dėžutės elementą.

Glassgo stiklinė širdis – tai daug daugiau nei suvenyras.

Ji yra meistriškumo, aukštos kokybės ir asmeninio prisilietimo simbolis, idealiai tinkantis tiems, kurie nori suteikti savo dovanoms ypatingą prasmę.

Produktas, tapęs namų ar dovanos akcentu, kuria ilgalaikę vertę ir prisiminimus.

 

3D Graviravimas

 

3D konvertas iš 2D nuotraukos 

 

Inovatyvios technologijos atveria naujas galimybes asmeniniams dovanoms ir suvenyrams – vienas tokių yra 3D graviravimas.
Šis unikalus procesas leidžia paversti įprastą nuotrauką trimatę meno kūriniu, įamžintu krištolo bloke.
Naudojant šiuolaikines lazerio technologijas, galima sukurti detalius ir gyvus vaizdus, kurie atrodo tarsi plūduriuotų krištolo viduje.
Tai ne tik puiki dovana artimiesiems bet ir išskirtinis būdas įamžinti svarbius gyvenimo momentus. 3D graviravimas taip pat populiarus renginių suvenyrų ir įmonių dovanų rinkoje, suteikiant galimybę originaliai pristatyti logotipus ar prekės ženklus.
Galimybės yra išties platus – nuo asmeninių portretų iki sudėtingų vaizdinių, o šio proceso unikalumas ir asmeniškumas garantuoja, kad kiekviena tokia dovana bus ilgam įsimintina.  

 

 

3D failo konvertavimo kaina skaičiuojama individualiai. Daugiau informacijos galite rasti paspaude čia

3D konvertavimo įkainiai (glassgo.lt)

 

Pastaba: stiklo gaminys komplektuojamas su dėžute.

Pastabos: * Kaina nurodyta su maketavimo ir gamybos darbais.

 

 

Įpakavimas

 Dovanų dėžutės, kuriose įpakuojami gaminiai. Dėžučių išorė juoda, o  vidus tamsiai mėlynos spalvos

 

 Įspūdingas Glassgo stiklo širdies pristatymas prasideda nuo jos įpakavimo. Kiekvienas  gaminys yra atidžiai įpakuotas į prabangią juodos spalvos dovanų dėžutę, kuri ne tik apsaugo vertingą turinį, bet ir suteikia iškilmingumo akcentą.

Viduje, švelnus aksominis pamušalas ne tik saugo stiklinę širdį nuo įbrėžimų, bet ir prideda papildomo prabangos pojūčio.

Toks įpakavimas užtikrina, kad dovanos įteikimas būtų ne tik elegantiškas, bet ir paliktų ilgalaikį įspūdį dovanos gavėjui.

 

 

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

+37067923646

Loading...
Loading...