"VZ" Serija

Vizitinių kortelių laikiklis "VZ"

 

verslo_dovana_stikline_piestukine

 

 

 

Verslo Dovana Su Asmeniniu Prisilietimu: Glassgo Vizitinių Kortelių Laikiklis Su Graviravimu

 

Kiekviena detalė svarbi verslo pasaulyje, ir kaip jūs pristatote savo įmonę, gali turėti didelį įtaką pirmam įspūdžiui. Glassgo.lt supranta šią verslo subtilybę ir siūlo vizitinių kortelių laikiklius su individualiu graviravimu – tai ne tik funkcionalus, bet ir stilingas verslo dovanos pasirinkimas.

 

Elegancija Ir Funkcionalumas

 

Mūsų vizitinių kortelių laikiklis yra daugiau nei tik paprastas biuro įrenginys. Jis yra kruopščiai suprojektuotas ir pagamintas taip, kad atspindėtų profesionalumą ir subtilybę. Su galimybe graviruoti įmonės logotipą ar asmeninį pranešimą, šis laikiklis tampa ne tik naudinga darbo priemone, bet ir simboliu, rodančiu įmonės dėmesį detalėms ir kokybei.

 

 

Asmeninis Pridėtinis Vertės Elementas

 

Individualus graviravimas suteikia šiai verslo dovanai asmeniškumo, leidžiančio gavėjui jaustis vertinamu ir išskirtiniu. Tai gali būti įmonės pavadinimas, svarbi data, ar netgi motyvuojanti citata - tai yra tai, kas išskiria Glassgo vizitinių kortelių laikiklį iš minios ir padaro jį puikia dovana verslo partneriams, klientams ar kolegoms.

 

Prabangi Prezentacija

 

Kiekvienas vizitinių kortelių laikiklis yra pristatomas elegantiškoje dėžutėje su aksominio pamušalo įdėklu, užtikrinančiu saugų transportavimą ir prabangų pristatymą. Ši dėžutė ne tik saugo stiklinį laikiklį, bet ir padidina dovanos vertę, suteikdama iškilmingumo dovanos įteikimo momentui.

 

Verslo Įvaizdis Per Smulkmenas

 

Glassgo.lt vizitinių kortelių laikiklis su graviravimu yra daugiau nei dovanos pasirinkimas – tai investicija į verslo įvaizdį ir prekės ženklo stiprinimą. Nepraleiskite progos palikti ilgalaikį įspūdį ir parodyti savo verslo subtilybę ir stilių su šiuo unikaliu produktu.

Atraskite Glassgo.lt asortimentą ir leiskite mūsų meistrams sukurti vizitinių kortelių laikiklį, kuris ne tik atneš praktiškumą kasdieniame darbe, bet ir tampa nepakartojama verslo dovanos dalimi.

 

Kodas Įšmatavimai Kaina
VZ 50x30x30mm 20.00 Eur
     
     

 

 

Įpakavimas

Dovanų dėžutės, kuriose įpakuojami gaminiai. Dėžučių išorė juoda, o  vidus tamsiai mėlynos spalvos 

 

 

Kiekvienas  gaminys yra atidžiai įpakuotas į prabangią juodos spalvos dovanų

dėžutę, kuri ne tik apsaugo vertingą turinį, bet ir suteikia iškilmingumo akcentą.

Viduje, švelnus aksominis pamušalas ne tik saugo stiklinę širdį nuo įbrėžimų, bet ir prideda papildomo prabangos pojūčio.

Toks įpakavimas užtikrina, kad dovanos įteikimas būtų ne tik elegantiškas, bet ir paliktų ilgalaikį įspūdį dovanos gavėjui.

 

 

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

+37067923646

Loading...
Loading...