KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Mes siūlome jums savo paslaugas ir garantuojame puikų rezultatą! Glassgo.lt siūlo gamybą išskirtinių dovanų ir originalių suvenyrų su logotipais ir kitomis firminėmis simbolikomis. Mes galime išgraviruoti jau esamą gaminį, arba, esant būtinybei, pasiūlysime savo idėją originaliai ir statutinei dovanai. Mūsų specialistai vykdo tiražo autorinę priežiūrą ir kompleksinio užsakymo kontrolę visuose jo gamybos etapuose. Todėl pagamintos produkcijos rezultatas visada atitinka patvirtintam dizainui-projektui.

Greitas ir kokybiškas užsakymų atlikimas. Vienetiniai užsakymai atliekami maksimaliai greitai. Naujausios technologijos įranga Naudojame tik kokybiška stiklą ir medžiagas. Kiekviena užsakymą siekiame atlikti kokybiškai ir už prieinamą kainą, kiekvienas užsakymas yra unikalus ir turi daug įvairių niuansų, todėl kiekvieno konkretaus užsakymo kainos maloniai prašome teirautis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Kuo išsamiau ir tiksliau apibūdinsite užsakymo poreikius bei pageidavimus, tuo tikslesnę kainą galėsime įsivertinti.

 

 

Dažnai užduodamas klausimas kas įtakoja kainą? graviruojamų gaminių skaičius, produkto baigiamojo apdirbimo poreikiai ir sudėtingumas – naudojamos medžiagos, priemonės ir paslaugos.

 

Kaip pateikti užsakymą? Užsakymą siųskite šiuo Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. el. paštu, kuo detaliau apibūdindami savo užsakymo turinį: kiek vienetų, pageidaujami terminai, bei kita kuo detalesne informacija. Pagal galimybes atsiųskite vizualizaciją, nuotrauką arba grafinius failus. Pagal pateiktą informaciją, mes paruošiame maketus suderinimui ir išsiunčiame klientui. Jeigu klientas turi pastabas, jas išvardina, o mes padarome maketų korekciją.

 

Kokiu formatu pateikti failus gamybai, maketavimui? Tinkamiausi formatai 2d graviravimui jpg, png. 3D modelio failų (graviravimui) formatai obj. fbx. Jeigu neturite 3D modelio failų atsiuskite visa turimą medžiagą, mūsų dizaineris įvertins pateiktus failus ir pasakys kiek gali kainuoti 3D modelio sukūrimas.

 

 

Kaip atsiskaityti už paslaugas?

 

Norėdami atsiskaityti bankiniu pavedimu kaip fizinis asmuo, prašome parašyti MOKĖTOJO duomenis:

 • Vardas
 • Pavardė
 • Pilnas adresas su pašto kodu
 • Telefono numeris

 

Jeigu atsiskaitote kaip įmonė, reikalingi įmonės rekvizitai:

 • Įmonės pavadinimas
 • Įmonės kodas
 • PVM mokėtojo kodas
 • Adresas
 • Mobilus telefonas (jeigu reikalingas pristatymas)

 

Atsiųsime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą arba sąskaitą faktūrą, pagal kurią galėsite atlikti mokėjimą.

 

Jeigu norite, kad Jūsų užsakymas būtu atliktas greičiau, pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą atsiųskite pavedimo kopiją. Taip mes greičiau matysime, kad paslauga apmokėta ir galėsime pradėti darbus.

 

 

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Mob. +37060897424

 


 

 

Kaip atsiskaityti už paslaugas?

 

Norėdami atsiskaityti bankiniu pavedimu kaip fizinis asmuo, prašome parašyti MOKĖTOJO duomenis:

 • Vardas
 • Pavardė
 • Pilnas adresas su pašto kodu
 • Telefono numeris

 

Jeigu atsiskaitote kaip įmonė, reikalingi įmonės rekvizitai:

 • Įmonės pavadinimas
 • Įmonės kodas
 • PVM mokėtojo kodas
 • Adresas
 • Mobilus telefonas (jeigu reikalingas pristatymas)

 

Atsiųsime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą arba sąskaitą faktūrą, pagal kurią galėsite atlikti mokėjimą. Būtinai nurodykite išankstinės sąskaitos numerį, tai leis greičiau identifikuoti apmokėtą užsakymą.

 

 

 

Jeigu norite, kad Jūsų užsakymas būtu atliktas greičiau, pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą atsiųskite pavedimo kopiją. Taip mes greičiau matysime, kad paslauga apmokėta ir galėsime pradėti darbus.

 

 

Daugiau informacijos el. paštu >Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Mob. +37060897424

 

     Apskritai, graviravimas paplitęs kaip įvairių medžiagų apdirbimo būdas. Jis gali būti naudojamas apdirbant metalą, medieną, plastiką, akmenį, tačiau tik skaidri medžiaga suteikia galimybę palikti pėdsaką ne tik išoriniame paviršiuje, bet ir pačioje struktūroje.

     Graviravimas stiklo viduje atrodo tiesiog neįtikėtinai. Išoriniai kraštai lieka visiškai lygūs, o paveikslėlis yra pačiame gaminio centre. Ir tuo pačiu metu ji negalima paliesti rankomis, žmonės gali tik jį matyti dėka stiklo skaidrumo. O jei dar naudojamas papildomas apšvietimas, tai gaunamas visiškai neįtikėtinas reginys.

     Tai bus viena iš pačių nuostabiausių dovanų, kurią tik galima sugalvoti. Beje, ši dovana tiks absoliučiai visoms progoms, nepriklausomai nuo gavėjo amžiaus. Ši paslauga kainuos šiek tiek brangiau, nei standartinė, tačiau rezultatas visiškai pateisins kiekvieną išleistą centą. Norint įsitikinti, pakanka pažvelkite į mūsų nuotraukų galeriją.

 

  

   O dabar pakalbėsime apie lazerinį graviravimą stiklo viduje. Lazerinis graviravimas stiklo viduje - tai kuomet erdvinis atvaizdas yra stiklinės prizmės, kubo, skritulio viduje. Tačiau tai ne paveikslėlis su 3D efektu, bet tikra erdvinė figūra, kurią galima atgaminti iki smulkmenų, tarkime, pastatas, žmogaus atvaizdas, automobilis arba lėktuvas.

     Lazerinis graviravimas stiklo viduje reikalauja specialios įrangos ir profesionalių įgūdžių. Jei per įprastą graviravimą lazerio spindulys paprasčiausiai suardo stiklinio ruošinio paviršutinį sluoksnį, suteikiant jam būdingą matinę spalvą, tai atliekant 3D lazerinį graviravimą stikle, spindulis parenkamas tokiais parametrais, kad jis laisvai pereitų per stiklą iki tam tikro gylio ir ten graviruotų mikro taškelius.

 

     Kaip tai vyksta? Stiklo graviravimas vyksta jo susikirtimo taške su kitu tokiu pačiu lazerio spinduliu. Šioje vietoje atsiranda mažytis, šimtųjų dalelių mm dydžio (priklausomai nuo techninių įrangos specifikacijų) suardyto stiklo apimtis, pastebima akimi ir matoma, kaip matinė spalva.

     Visas vaizdas stiklo viduje įforminamas daugybe smulkių taškelių, kurie gaunami per dviejų lazerinių spindulių susikirtimą. Be to, šie taškai neturi būti per daug arti vienas kito – tam, kad stiklas, kurio viduje daromas vaizdas, visiškai nesuirtų. Tačiau jie neturėtų stovėti vienas nuo kito per daug toli: žmogaus akis turi skirti juos, kaip vieną visumą.

     3D graviravimas stiklo viduje reikalauja kokybiško pradinio paveiksliuko pasirinkimo. Reikia suprasti, kad kuo daugiau elementų, tuo sudėtingiau įgyvendinti projektą. Tuomet pasirinktas paveiksliukas nuskaitomas skaitmenine programa ir vėliau išdėstomas į pikselius.

 

   

  Dabar jūs suprantate koks sudėtingas procesas vyksta stiklo viduje ir kiek paruošiamųjų darbų reikia atlikti tam, kad kiekvienas taškelis stikle surastų savo vietą ir iš viso to gautųsi gražus galutinis rezultatas.

     Paprastai vaizdui stiklo viduje reikia kelių dešimčių tūkstančių lazerinių spindulių susikirtimų. Suprantama, kad kaina lazerinio graviravimo ant stiklo, kai ir stiklo viduje, labai priklauso nuo vaizdo sudėtingumo. Pats pigiausias graviravimas kainuoja apie 14 eurų, pats brangiausias gali siekti net kelis tūkstančius eurų.

     Lazerinio graviravimo stiklo viduje kaina dar labiau priklauso nuo dizainų bei kitų paruošiamųjų darbų. Kas liečia mūsų paslaugų kainų, tai mes stengiamės maksimaliai laikytis aukso viduriuko, ir tai darome tam, kad daugelis galėtų sau leisti nusipirkti ir džiaugtis mūsų produkcija.

     Pasirenkant originalią dovana, žmogui tenka kelias dienas sukti sau galvą dėl to, kad apsispręstų ar apsistotų ties tam tikro varianto. Ir taip yra dėl to, kad atsakymas ne visada yra akivaizdus, ko gi būtent reikia šventės kaltininkui. O sėkmingų žmonių atveju, uždavinys tampa dar sudėtingesniu, nes jie patys gali nusipirkti to, ko jiems reikia. Dėl šios priežasties jums reikia parodyti maksimalų kūrybiškumą, kad nustebintumėte dovanos gavėją.

 

 

  Verslo dovanos ir apdovanojimai.

 

  O dabar trumpai pakalbėkime apie verslo sektorių. Mes turime suprasti, kad verslo suvenyrai ir originalios dovanos, kurių tikslas – priminti partneriams, kolegoms ar klientams apie kompaniją, įtvirtinti kompanijos įvaizdį jų pasąmonėje. Todėl, norint gražiai apipavidalinti suvenyrinę produkciją bei korporatyvines dovanas, reikia labai gerai apgalvoti.

     Mes siūlome jums savo paslaugas ir garantuojame puikų rezultatą!

     Mūsų kompanija siūlo gamybą išskirtinių dovanų ir originalių suvenyrų su logotipais ir kitomis firminėmis simbolikomis.

     Mes galime išgraviruoti jau esamą gaminį, arba, esant būtinybei, pasiūlysime savo idėją originaliai ir statutinei dovanai. Mūsų specialistai vykdo tiražo autorinę priežiūrą ir kompleksinio užsakymo kontrolę visuose jo gamybos etapuose.

     Todėl pagamintos produkcijos rezultatas visada atitinka patvirtintam dizainui-projektui.

 

 

 

 Titnago g.12 Vilnius (dirbtuvės)

Mobilusis telefonas:+37060897424

El. paštas:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

http://www.glassgo.lt

3D stiklo graviravimo įkainiai nurodyti lentelėje apačioje. 3D failo paruošimas iš fotonuotraukos į spec. failą pagal kurį graviruojamas stiklo ruošinys, ruošiamas nuo 1 iki 3d.d. priklausomai nuo failo sudėtingumo.

 

 

Tipas Aprašymas Kaina
1. Graviruojamas žmogus iki juosmens 14.00
2. Graviruojamas žmogus visu ūgiu 20.00
2.2 Graviruojami du veidai 20.00
2.3 Graviruojami du žmonės iki juosmens 20.00
3. Graviruojami du žmonės visu ūgiu 36.00
3.1 Graviruojami 3 žmonės iki juosmens 36.00
4. Graviruojami tris žmonės visu ūgiu 45.00
     

 Kaip atskirti 2D ir 3D stiklo graviravimo būdą skaitykite čia.

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. +37068447519

Dažniausiai užduodami klausimai: kas yra 2D ir 3D graviravimas stiklo viduje? Kuo jie skiriasi? Kodėl vienas graviravimo būdas, brangesnis už kitą?

2D graviravimas stiklo viduje, tai plokštuminis graviravimas  fotonuotraukos, logotipo arba kito vaizdo taip pat ir teksto. Vaizdas ir tekstas graviruojamas stiklo viduje skirtingose sluoksniuose. Graviruojamo teksto aukštis, gali siekti keletą milimetrų.

Dažnai užduodamas klausimas, dėl nuotraukos kokybės (kokia nuotrauką atsiusti). Atsakymas labai paprastas kuo geresnės kokybes gausime nuotrauką, tuo gražesnis gausis graviravimas stiklo viduje.

 

2D graviravimo pavyzdys stiklo viduje.

 

3D graviravimas stiklo viduje, tai erdvinis graviravimas  fotonuotraukos, logotipo arba kito vaizdo taip pat ir teksto. Vaizdas ir tekstas graviruojamas stiklo viduje skirtingose sluoksniuose. Graviruojamo teksto aukštis, gali siekti keletą milimetrų. 3D graviravimas atrodo labai tikroviškai, atkartoja viską iki smulkmenų. 

Kaip užsakyti 3D graviravimą stiklo viduje? Jus atsiunčiate fotonuotrauką arba kitą vaizdą kurį norite graviruoti stiklo viduje. Gautą medžiagą, mes konvertuojame su spec. programinę įrangą išgaunant 3D failą, kuris tinkamas erdviniam graviravimui.

 

3D_stikle

3D graviravimo pavyzdys stiklo viduje.

 

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. +37067923646

 

 

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Mūsų klientai dažnai užduoda klausimą, kaip realybėje atrodo 2D ir 3D graviravimas viduje stiklo. Pagal Jūsų visų pageidavimą, pateikiame pavyzdį kokią įtaką daro galinis fonas (apšvietimas) graviravimui. 

 

graviravimas_stikle

 

Įspūdingiausiai, graviravimas atrodo, kada šviesos spinduliai krenta ant stiklo kraštinės arba už stiklo yra tamsesnis fonas, kuris išryškina graviravimą.

Dažnai užduodamas klausimas, kodėl maketas suderinimui siunčiamas juodame fone? Maketuojant, labai sudėtinga atvaizduoti stiklą ir jame graviruojamą vaizdą. Tam, kad išryškinti visus graviruojamo vaizdo stikle niuansus, mūsų dizaineris padaro maketus juodame fone.

 

 Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. +37067923646

Сохранить

Сохранить

Loading...
Loading...