2D ir 3D graviravimas stiklo viduje

     Apskritai, graviravimas paplitęs kaip įvairių medžiagų apdirbimo būdas. Jis gali būti naudojamas apdirbant metalą, medieną, plastiką, akmenį, tačiau tik skaidri medžiaga suteikia galimybę palikti pėdsaką ne tik išoriniame paviršiuje, bet ir pačioje struktūroje.

     Graviravimas stiklo viduje atrodo tiesiog neįtikėtinai. Išoriniai kraštai lieka visiškai lygūs, o paveikslėlis yra pačiame gaminio centre. Ir tuo pačiu metu ji negalima paliesti rankomis, žmonės gali tik jį matyti dėka stiklo skaidrumo. O jei dar naudojamas papildomas apšvietimas, tai gaunamas visiškai neįtikėtinas reginys.

     Tai bus viena iš pačių nuostabiausių dovanų, kurią tik galima sugalvoti. Beje, ši dovana tiks absoliučiai visoms progoms, nepriklausomai nuo gavėjo amžiaus. Ši paslauga kainuos šiek tiek brangiau, nei standartinė, tačiau rezultatas visiškai pateisins kiekvieną išleistą centą. Norint įsitikinti, pakanka pažvelkite į mūsų nuotraukų galeriją.

 

  

   O dabar pakalbėsime apie lazerinį graviravimą stiklo viduje. Lazerinis graviravimas stiklo viduje - tai kuomet erdvinis atvaizdas yra stiklinės prizmės, kubo, skritulio viduje. Tačiau tai ne paveikslėlis su 3D efektu, bet tikra erdvinė figūra, kurią galima atgaminti iki smulkmenų, tarkime, pastatas, žmogaus atvaizdas, automobilis arba lėktuvas.

     Lazerinis graviravimas stiklo viduje reikalauja specialios įrangos ir profesionalių įgūdžių. Jei per įprastą graviravimą lazerio spindulys paprasčiausiai suardo stiklinio ruošinio paviršutinį sluoksnį, suteikiant jam būdingą matinę spalvą, tai atliekant 3D lazerinį graviravimą stikle, spindulis parenkamas tokiais parametrais, kad jis laisvai pereitų per stiklą iki tam tikro gylio ir ten graviruotų mikro taškelius.

 

     Kaip tai vyksta? Stiklo graviravimas vyksta jo susikirtimo taške su kitu tokiu pačiu lazerio spinduliu. Šioje vietoje atsiranda mažytis, šimtųjų dalelių mm dydžio (priklausomai nuo techninių įrangos specifikacijų) suardyto stiklo apimtis, pastebima akimi ir matoma, kaip matinė spalva.

     Visas vaizdas stiklo viduje įforminamas daugybe smulkių taškelių, kurie gaunami per dviejų lazerinių spindulių susikirtimą. Be to, šie taškai neturi būti per daug arti vienas kito – tam, kad stiklas, kurio viduje daromas vaizdas, visiškai nesuirtų. Tačiau jie neturėtų stovėti vienas nuo kito per daug toli: žmogaus akis turi skirti juos, kaip vieną visumą.

     3D graviravimas stiklo viduje reikalauja kokybiško pradinio paveiksliuko pasirinkimo. Reikia suprasti, kad kuo daugiau elementų, tuo sudėtingiau įgyvendinti projektą. Tuomet pasirinktas paveiksliukas nuskaitomas skaitmenine programa ir vėliau išdėstomas į pikselius.

 

   

  Dabar jūs suprantate koks sudėtingas procesas vyksta stiklo viduje ir kiek paruošiamųjų darbų reikia atlikti tam, kad kiekvienas taškelis stikle surastų savo vietą ir iš viso to gautųsi gražus galutinis rezultatas.

     Paprastai vaizdui stiklo viduje reikia kelių dešimčių tūkstančių lazerinių spindulių susikirtimų. Suprantama, kad kaina lazerinio graviravimo ant stiklo, kai ir stiklo viduje, labai priklauso nuo vaizdo sudėtingumo. Pats pigiausias graviravimas kainuoja apie 14 eurų, pats brangiausias gali siekti net kelis tūkstančius eurų.

     Lazerinio graviravimo stiklo viduje kaina dar labiau priklauso nuo dizainų bei kitų paruošiamųjų darbų. Kas liečia mūsų paslaugų kainų, tai mes stengiamės maksimaliai laikytis aukso viduriuko, ir tai darome tam, kad daugelis galėtų sau leisti nusipirkti ir džiaugtis mūsų produkcija.

     Pasirenkant originalią dovana, žmogui tenka kelias dienas sukti sau galvą dėl to, kad apsispręstų ar apsistotų ties tam tikro varianto. Ir taip yra dėl to, kad atsakymas ne visada yra akivaizdus, ko gi būtent reikia šventės kaltininkui. O sėkmingų žmonių atveju, uždavinys tampa dar sudėtingesniu, nes jie patys gali nusipirkti to, ko jiems reikia. Dėl šios priežasties jums reikia parodyti maksimalų kūrybiškumą, kad nustebintumėte dovanos gavėją.

 

 

  Verslo dovanos ir apdovanojimai.

 

  O dabar trumpai pakalbėkime apie verslo sektorių. Mes turime suprasti, kad verslo suvenyrai ir originalios dovanos, kurių tikslas – priminti partneriams, kolegoms ar klientams apie kompaniją, įtvirtinti kompanijos įvaizdį jų pasąmonėje. Todėl, norint gražiai apipavidalinti suvenyrinę produkciją bei korporatyvines dovanas, reikia labai gerai apgalvoti.

     Mes siūlome jums savo paslaugas ir garantuojame puikų rezultatą!

     Mūsų kompanija siūlo gamybą išskirtinių dovanų ir originalių suvenyrų su logotipais ir kitomis firminėmis simbolikomis.

     Mes galime išgraviruoti jau esamą gaminį, arba, esant būtinybei, pasiūlysime savo idėją originaliai ir statutinei dovanai. Mūsų specialistai vykdo tiražo autorinę priežiūrą ir kompleksinio užsakymo kontrolę visuose jo gamybos etapuose.

     Todėl pagamintos produkcijos rezultatas visada atitinka patvirtintam dizainui-projektui.

 

 

 

 Titnago g.12 Vilnius (dirbtuvės)

Mobilusis telefonas:+37060897424

El. paštas:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

http://www.glassgo.lt
Loading...
Loading...