KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Mes siūlome jums savo paslaugas ir garantuojame puikų rezultatą! Glassgo.lt siūlo gamybą išskirtinių dovanų ir originalių suvenyrų su logotipais ir kitomis firminėmis simbolikomis. Mes galime išgraviruoti jau esamą gaminį, arba, esant būtinybei, pasiūlysime savo idėją originaliai ir statutinei dovanai. Mūsų specialistai vykdo tiražo autorinę priežiūrą ir kompleksinio užsakymo kontrolę visuose jo gamybos etapuose. Todėl pagamintos produkcijos rezultatas visada atitinka patvirtintam dizainui-projektui.

Greitas ir kokybiškas užsakymų atlikimas. Vienetiniai užsakymai atliekami maksimaliai greitai. Naujausios technologijos įranga Naudojame tik kokybiška stiklą ir medžiagas. Kiekviena užsakymą siekiame atlikti kokybiškai ir už prieinamą kainą, kiekvienas užsakymas yra unikalus ir turi daug įvairių niuansų, todėl kiekvieno konkretaus užsakymo kainos maloniai prašome teirautis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Kuo išsamiau ir tiksliau apibūdinsite užsakymo poreikius bei pageidavimus, tuo tikslesnę kainą galėsime įsivertinti.

 

 

Dažnai užduodamas klausimas kas įtakoja kainą? graviruojamų gaminių skaičius, produkto baigiamojo apdirbimo poreikiai ir sudėtingumas – naudojamos medžiagos, priemonės ir paslaugos.

 

Kaip pateikti užsakymą? Užsakymą siųskite šiuo Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. el. paštu, kuo detaliau apibūdindami savo užsakymo turinį: kiek vienetų, pageidaujami terminai, bei kita kuo detalesne informacija. Pagal galimybes atsiųskite vizualizaciją, nuotrauką arba grafinius failus. Pagal pateiktą informaciją, mes paruošiame maketus suderinimui ir išsiunčiame klientui. Jeigu klientas turi pastabas, jas išvardina, o mes padarome maketų korekciją.

 

Kokiu formatu pateikti failus gamybai, maketavimui? Tinkamiausi formatai 2d graviravimui jpg, png. 3D modelio failų (graviravimui) formatai obj. fbx. Jeigu neturite 3D modelio failų atsiuskite visa turimą medžiagą, mūsų dizaineris įvertins pateiktus failus ir pasakys kiek gali kainuoti 3D modelio sukūrimas.

 

 

Kaip atsiskaityti už paslaugas?

 

Norėdami atsiskaityti bankiniu pavedimu kaip fizinis asmuo, prašome parašyti MOKĖTOJO duomenis:

  • Vardas
  • Pavardė
  • Pilnas adresas su pašto kodu
  • Telefono numeris

 

Jeigu atsiskaitote kaip įmonė, reikalingi įmonės rekvizitai:

  • Įmonės pavadinimas
  • Įmonės kodas
  • PVM mokėtojo kodas
  • Adresas
  • Mobilus telefonas (jeigu reikalingas pristatymas)

 

Atsiųsime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą arba sąskaitą faktūrą, pagal kurią galėsite atlikti mokėjimą.

 

Jeigu norite, kad Jūsų užsakymas būtu atliktas greičiau, pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą atsiųskite pavedimo kopiją. Taip mes greičiau matysime, kad paslauga apmokėta ir galėsime pradėti darbus.

 

 

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Mob. +37060897424

 

Loading...
Loading...